مصاحبه استاد نوری استاد NLP

لطفاً خودتان را برای مخاطبین مدرسه بیمه معرفی کنید

 با سلام من احمد نوری هستم مربی بین‌المللی nlp و فارغ‌التحصیل و عضو انجمن مربیان ان ال پی آمریکا و از سال ۸۰ به‌صورت رسمی آموزش تألیف و تحقیق و تدریس در این زمینه رو شروع کردم.

ممکنه برای مخاطبین ما بفرمایید nlp چه مفهومی دارد و کاربردهای آن چیست؟
در مورد ان ال پی تعاریف غیربومی زیاد شده که متفقاً معتقد هستند ان ال پی نوعی برنامه‌ریزی ذهن به زبان عصبی هست البته من دریک رویکرد عمومی و قابل‌فهم معتقدم ان ال پی نگاهی هست متفاوت به آنچه تاکنون می‌دانستیم یعنی این علم  رویکردی را دنبال می‌کند که در حوزه دانش، ما آن‌ها را میدانیم اما مهارت‌های اجرایی آن را نداریم این علم با استفاده از روش الگوبرداری از انسان‌های موفق تکنیک‌ها و ابزارهایی را دراختیار پژوهندگان موفقیت می‌گذارد که به‌راحتی و با تمرین‌های بسیار ساده موفقیت‌های چشمگیری را می توانند به دست آوردند.

استاد نوری این علم چه کاربردهایی دارد و آیا درک ان ال پی برای عموم با هر دانش و سنی قابل‌درک هست؟
ان ال پی کاربردهای متعددی  ازجمله در ارتباطات آموزش بازاریابی خوددرمانی و خانواده دارد و هر شخصی با هر میزان سواد می‌تواند آنرا درک کند البته افراد تحصیل‌کرده و انسان‌های اهل مطالعه ارتباط بهتری با این مهارت برقرار می‌کنند.

استاد ما درتاریخ ۲۸ آبان در سومین همایش مشارکتی مدرسه بیمه درخدمت شماخواهیم بود همکاران نماینده و کارگزار آن روز چه چیزی را ازاین مهارت شما دریافت خواهندنمود؟
البته من تشکر کنم از شما به خاطر کاربرد کلمه مهارت چون ان ال پی یک مهارت است نه دانش یعنی ان ال پی را باید عملی آموزش داد ببینید همکاران بازاریاب شما در همایش آموزشی مدرسه بیمه چندین مدل گفتگو ازجمله گفتگوهای برش کوتاه متوسط و بلند را در قالب مدل بسیار قدرتمند سطوح منطقی یاد خواهند گرفت و از طرفی مخاطب شناسی بر اساس حرکات مردمک چشم نیز که امروزه در همه جای دنیا یک متد قدرتمند برای ارتباط یاد می‌شود را فرا خواهند گرفت.

ممنون از اینکه وقت خودتان را در اختیار مدرسه بیمه گذاشتید ما منتظر نکته پایانی شما هستیم بفرمایید .
خواهش می‌کنم من هم در پایان این امید روبه مخاطبین گرامی شما می‌دهم که موقع برگشتن از سمینار با نگاهی متفاوت به منزل خواهند رفت و قاعدتاً با تکرار و تمرین آموزه‌های اون روز که کاملاً عملی خواهند بود دستاوردهای متفاوتی از فروش را تجربه خواهند کرد موفق و پیروز باشید به امید دیدار

 

نام : mehdi kazemi
تاریخ درج :  ۱ مهر ۱۳۹۳
سلام استاد برای شما آرزوی موفقیت میکنم.باتشکر فراوان کاظمی

نظرات

 • شرکت بیدبرگ گفت:

  سلام و درود
  مصاحبه ی خیلی جالبی بود.ممنون

 • نظرتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

  کافه پلی تحلیل بازی بازی پلی استیشن سینما فیلم خارجی فیلم ایرانی