مصاحبه با آقای حیدرنژاد مدیریت استان گلستان بیمه نوین

5

سلام لطفا خوتان را معرفی و سوابق تحصیلی و حرفه ای تان در صنعت بیمه بیان فرمایید ؟

اینجانب ابوالفضل حیدرنژاد متولد ۱۳۵۹ از تهران دارای کاردانی مدیریت بازرگانی ، کارشناسی حسابداری و دانشجوی  مدیریت اجرائی   ( MBA) می باشم .  از سال ۱۳۸۰ تا سال ۱۳۹۰ در شرکت بیمه آسیا در شهرهای دامغان ، شاهرود و گرگان مشغول به فعالیت و انجام امور بیمه ای بوده و با توجه به موقعیت شغلی در کلیه قسمتها و واحدها ی بیمه ای اعم از صدور ، خسارت ، اموال ، اشخاص ، حسابداری و خدمات ماشینی ( انفورماتیک )‌تجربه کسب نموده . از سال ۱۳۹۰ لغایت ۱۳۹۱ به فاصله زمانی ۹ ماه در شرکت بیمه در شرف تاسیس رسالت که تاکنون شروع به فعالیت بیمه ای نکرده  اند در ستاد مرکزی تهران مشغول آموزش و برنامه ریزی برای آینده شرکت بوده و در حال حاضر به عنوان مدیریت استان گلستان بیمه نوین مشغول به انجام وظیفه می باشم .
در این مدت به عنوان مدرس رشته های مهندسی وسایر انواع در بیمه آسیا نمایندگان استان گلستان را آموزش می داده و در دوره های تخصصی بازاریابی و مدیریت کسب و کار نیز شرکت نموده ام . 


درشهر محل فعالیت شما ، بیمه گذاران چه نوع پوشش بیمه ای را خریداری مینمایند ؟

با توجه به اجباری بودن رشته شخص ثالث و عمومیت داشتن این بیمه نامه ، مردم شرکتهای بیمه را تحت همین عنوان می شناسند و صدور بیمه نامه را انجام می دهند . البته با توجه به فعالیت های زیربنائی که در این سالها توسط دوستان انجام گرفته است در حال حاضر رشته هائی همچون آتش سوزی ، مسئولیت ، باربری و علی الخصوص بیمه های زندگی در این استان به شکل قابل توجه ای فعالیت  دارد .

 

بیشترین پرتفوی شعبه شمامتعلق به کدام رشته بیمه ای است ؟

با توجه به امر اجباری بودن و تعدد خودرو بیشترین پرتفوی مربوط به رشته اتومبیل می باشد .

 

روشهای فروش و تبلیغات شرکت شما در جذب بیمه گذاران چیست ؟

با توجه به این موضوع که کلیه طرحهای بیمه ای توسط ستاد مرکزی تدوین می گردد ، در استانهای زیرنظر می توانیم با قوی کردن شبکه فروش و آموزش آنها در خصوض محصولات بیمه ای در کنار تبلیغات منطقه ای به صورت توامان در جذب بیمه گذاران تلاش نمائیم .

 

بنظر شما نمایندگان بیمه برای گسترش مهارتها و دانش بیمه ای به چه نوع آموزشهایی نیاز دارند؟

نمایندگان شرکتهای بیمه متاسفانه به دلیل اینکه در زمانهای گذشته بصورت تخصصی انتخاب نمی شدند و نمایندگی شرکت بیمه را به عنوان شغل دوم و سوم در نظر داشتند نتوانسته اند رشته های بیمهای و رسالت بیمه ای را برای عموم جامعه مطرح نمایند . ولی در ماههای گذشته با توجه به تصویب آئین نامه های جدید جذب نمایندگی  توسط بیمه مرکزی امید است که بتوان شبکه فروش بیمه را قوت بخشید و لذا جهت افزایش تخصص علمی آنها دوره ها و کلاس های آموزشی از جمله شناسائی محصول و بازاریابی تخصصی بیمه برگزار می شود که مثمرثمر می باشد .

 

برای گسترش حجم فروش و ارتقاء موقعیت بازاریابی شعبه و دفاترنمایندگی زیر مجموعه شعبه خودتان چه برنامه هایی در آینده دارید ؟

با توجه به حیطه فعالیت اینجانب و شناخت منطقه که در این چند سال کسب نموده ام ، شبکه فروش را بصورت تخصصی و جداگانه کلیه رشته ها اعم از اشخاص و اموال آموزش بازریابی و فروش داده می شود به این صورت که در بیمه های زندگی با تیم فروشی که جزء فروشنده های مطرح کشور می باشند در حال فعالیت می باشد و در سایر رشته ها هم به این شکل انجام می پذیرد . 


برای خدمات رسانی برتر به مشتریان ( بیمه گذاران ) آن شعبه خودتان چه طرحها و ایده هایی دارید ؟

با توجه به تنوع شرکتهای بیمه ای و یکسان بودن محصولات اینجانب سعی دارد به نیاز مشتریان و سلیقه آنها بیمه نامه تعریف نموده و در صدد رفع نگرانی و استرس از خاطر بیمه گذاران می باشم . لذا پس از این موضوع ارائه خدمات در زمان خسارت و حادثه دیدن از اهم مسائل می باشد که با برون سپاری و ارائه خدمات سریع و ویژه به بیمه گذاران در برنامه های اینجانب در حال اجرا می باشد .

از شما بابت قبول مصاحبه با سایت تخصصی گروه آموزش و مشاوره اریکه تجارت سپاسگذاریم و برای شما و سایر همکارانتان در استان گلستان آرزوی موفقیت داریم

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

کافه پلی تحلیل بازی بازی پلی استیشن سینما فیلم خارجی فیلم ایرانی