مصاحبه با خانم الهی از نمایندگان فعال صنعت بیمه

2
متن PDFدرفایل ضمیمه میباشد
ضمن تشکر کردن از آقای حاجی اشرفی، استاد گرانقدر بنده در صنعت بیمه و پس از آن جناب آقای ایزدی که پی گیری ها و البته مسوولیت پذیری های ایشان نشانه ای جز یک الگوی صحیح برای موفقیت بنده نمی باشد، قبل از پاسخ به هر سوالی لازم و ضروری است که ایجاد این فرصت، قطعا نشانه لطف این بزرگواران در صنعت بیمه به بنده می باشد.
شقایق الهی
نماینده رسمی بیمه سامان از سال ۲۰۰۸ تاکنونسلام لطفاخوتان را معرفی و سوابق تحصیلی و حرفه ای تان در صنعت بیمه بیان فرمایید ؟
شقایق الهی هستم که از سال ۲۰۰۸ با مدرک لیسانس زبان انگلیسی و بدون سوابق تحصیلی در زمینه بیمه، با کد ۱۸۵ و به نام نمایندگی الهی، به عنوان نماینده رسمی بیمه سامان شناخته و الان نزدیک به ۵ سال هست که وارد صنعت بیمه شده ام.

درشهر محل فعالیت شما ، بیمه گذاران چه نوع پوشش بیمه ای را خریداری مینمایند ؟
با وجود فراهم بودن تمام بیمه های موجود در دفتر نمایندگی که در فردیس کرج واقع شده است، علاوه بر خرید بیمه نامه شخص ثالث , عده ای هم تمایل دارند بیمه بدنه اتومبیل، موتور سیکلت، آتش سوزی، مسوولیت کارفرما در قبال کارکنان صنعتی و هم چنین کارگران ساختمانی و در کنار آن ابنیه را نیز خریداری نمایند .

بیشترین پرتفوی متعلق به کدام رشته بیمه ای است ؟
رشته اندوخته ساز که از میان آن ها، بیش ترین آمار فروش مربوط به بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان است که دلیل آن هم علاقه بسیار بنده به این بیمه است.

روشهای فروش و تبلیغات شما در جذب بیمه گذاران چیست ؟
اطلاعات صحیح و شفاف بیمه سامان، پیشنهاد بهترین بیمه نامه با توجه به نیاز بیمه گذار و از همه مهم تر، مطمین بودن این بیمه نامه ها به دلیل داشتن پشتوانه ای مثل بیمه مرکزی که پاسخی صحیح برای نگرانی ها و عدم اعتماد بیمه گذاران ایرانی است از روش های فروش بنده و لطف بیمه گذاران خیلی خوبم در معرفی بنده و خدماتم به دوستان نزدیک خود، یکی از مهم ترین روش های تبلیغاتی این نمایندگی است. 

بنظر شما نمایندگان بیمه برای گسترش مهارتها و دانش بیمه ای به چه نوع آموزشهایی نیاز دارند؟
دقیقا به دلیل گسترش مهارت ها و دانش بیمه ای که عناوین بسیاری در دل همین ۲ صورت مسئله جای گرفته اند نوع آموزش باید و باید کاملا حرفه ای و بر مبنای عملی بودن آن ها باشد که از نظر بنده فقط عملی بودن آن هاست که می تواند هم پاسخ مناسبی به نیازهای بیمه گذارنم باشد و هم برآورده کردن نیاز رشد صنعت بیمه. علاوه بر آن خود آموزش دادن و آن هم از نوع مکرر و برنامه ریزی شده اش از نیازهای اساسی هر نماینده است.

برای گسترش حجم فروش و ارتقاء موقعیت بازاریابی دفتر نمایندگی خودتان چه برنامه هایی در آینده دارید ؟
تخصصی عمل کردن در زمینه کاری، فراهم کردن زمینه های لازم جهت توجه به ابزارهای کیفی کار مثل سرعت، دقت و کیفیت، اطلاع رسانی به موقع به بیمه گذاران و از همه مهم تر صادر کردن بیمه نامه ای که نیاز واقعی بیمه گذار را برآورده کند. 

برای خدمات رسانی برتر به مشتریان ( بیمه گذاران ) دفتر نمایندگی خودتان چه طرحها و ایده هایی دارید ؟
انجام هر طرح و برنامه ای که منجر شود به همراهی بیمه گذارانم از ابتدای اقدام به تهیه بیمه ای که فکر می کند مناسب او ست تا تایید فکر ایشان یا ارایه پیشنهادی مناسب تر و همه جانبه تر تا تحویل بیمه نامه به ایشان و پس از آن هم کمک های فکری به ایشان در هر جایی که لازم است که ممکن است دریافت خسارت مربوطه باشد یا نباشد که البته از لحاظ بنده، قشنگ ترین زمان همراهی بیمه گذارانم زمانی است که می رویم تا چک حقوق بازنشستگی آن ها را از شرکت بیمه تحویل بگیریم که بابت این پاداش صبوری به خرج داده اند. ( دوستانه ترش اینه که بگم خوش حال می شم هیچ کدوم از بیمه گذارم خسارت نگیرند، با این که برای یه همچین روزی تدبیر به خرج دادند، اما بهترینش برام اینه که با یک طرح خردمندانه کاری می کنند که نه تنها پدر خونواده خوش حاله که تمامی افراد خانواده هم خوش حالند). 
به امید خوش حال بودن تمام افراد خانواده در کنار یکدیگر از طریق انجام کارهای مدبرانه که ورود بیمه به هر خانواده یک رکن انکار ناپذیر است.
فایل ضمیمه

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

کافه پلی تحلیل بازی بازی پلی استیشن سینما فیلم خارجی فیلم ایرانی