مصاحبه با سرکارخانم شهبازی از نمایندگان فعال صنعت بیمه

3

سلام لطفا خوتان را معرفی و سوابق تحصیلی و حرفه ای تان در صنعت بیمه بیان فرمایید ؟

ضمن تقدیر وتشکر از زحمات جناب آقای حمیدرضا حاجی اشرفی وجناب آقای ایزدی که از استادان این حقیر بوده وجادارد از خدمات چشمگیر این بزرگواران در صنعت بیمه قدر دانی نمود .
اینجانب فهیمه شهبازی با تحصیلات کارشناسی ریاضیات ،از سال ۱۳۷۳ ارتباط تنگاتنگ خود را با صنعت بیمه آغاز نموده ام واز ابتدا دارای دفتر نمایندگی از شرکت سهامی بیمه ایران بوده ام  و سپس وارد مجموعه شرکت خدمات بیمه ای بنام آینده بسیط گردیدم که در این شرکت رئیس هیئت مدیره و نیزجزء سهامدار بوده و سرپرستی  دو دفتر نمایندگی یکی در تهران و دیگری درمنطقه ازاد چابهار را بعهده داشته ام.سپس در سال ۱۳۸۳ شرکت خدمات بیمه ای جدیدی بنام آتی مانا تاسیس نمودم که سمت مدیرعاملی را به عهده داشتم ودر اذربایجان غربی نیز دفتر نمایندگی داشته  و در حال حاضر نیز در شرکت سهامی بیمه  ایران مشغول به فعالیت می باشم 


درشهر محل فعالیت شما ، بیمه گذاران چه نوع پوشش بیمه ای را خریداری مینمایند ؟

در حال حاضر در تهران  در مرکز شهر واقع در میدان امام حسین  فعالیت  مینمایم و در کلیه رشته های  بیمه ای بازرگانی فعال هستم.

 

بیشترین پرتفوی متعلق به کدام رشته بیمه ای است ؟

بیشترین پرتفوی بیمه ای بترتیب  انواع بیمه های مسئوایت و مهندسی و بیمه های باربری وآتش سوزی میباشد.

 

روشهای فروش و تبلیغات شما در جذب بیمه گذاران چیست ؟

شایان  ذکراست بهترین روش جهت جذب پرتفوی بیمه ای  ارتباط حضوری شایسته  با مشتری و ارائه بهترین مشاوره واطلاعات دقیق در اختیار بیمه گذاران قرار دادن میباشد . حفظ مشتری همواره هزینه کمتری نسبت به جذب مشتری جدید خواهد داشت  بنابراین مشتری مداری بهترین روش جذب پرتفوی   می باشد هر بیمه گذار خود بازاریاب خوبی می باشد که هیچ هزینه ای در بر نخواهدداشت . پس همواره حق با مشتری است .

 

بنظر شما نمایندگان بیمه برای گسترش مهارتها و دانش بیمه ای به چه نوع آموزشهایی نیاز دارند؟

به روز رسانی  اطلاعات فنی و تخصصی در رشته های متعدد بیمه ای و مسلط بودن به قوانین و دستورالعملهای  بیمه ای در بخش صدور و همچنین مسلط بودن به قوانین در بخش خسارت وآموزش  مهارتهای حفظ وجذب مشتری به منابع انسانی شامل پرسنل  دفاتر بیمه ای ونیز بازار یابان دفاتر بیمه ای از اولویت خاص بوده . وفروش بیمه نامه می بایست  جزء اولویت کار حتی پایینتر رده پرسنلی باشد ومصداق این عبارت که باید همه ماهیگیری یاد بگیرند تا هر گاه میز از آنها گرفته شد انان بستر بازاری فراتر از یک میز را در اختیار داشته باشند .

برای گسترش حجم فروش و ارتقاء موقعیت بازاریابی دفتر نمایندگی خودتان چه برنامه هایی در آینده دارید ؟

 در جهت ارتقاء سطح کمیت و کیفیت  فروش  انواع  بیمه های بازرگانی وزندگی در سطح خرد و کلان جامعه برنامه ریزی نموده، لیکن درجهت توسعه بازار فروش بیمه ای در بخش بیمه زندگی نیز سایتی طراحی نموده  و هر روز اطلاعات سایت بروز رسانی گردیده و در ضمن تمرکز بخشی از نیروهای بازاریابی در زمینه مشاوره با بیمه گذاران بزرگ در بخش ارائه طرحهای نوین بیمه ای .

 

برای خدمات رسانی برتر به مشتریان ( بیمه گذاران ) دفتر نمایندگی خودتان چه طرحها و ایده هایی دارید ؟
ارائه خدمات در بخش خسارت از جمله بهترین سرویس و مشاوره در بخش رسیدگی به نحوه  دریافت خسارت بیمه گذاران چه خرد چه کلان بر طرف نمودن دغدغه خاطر بیمه گذاران در زمان خسارت که در حداقل زمان ممکن بتوانند خسارت دریافت نمایند و همچنین  رعایت اصول ونکات بیمه ای مطابق قوانین   در زمان صدوربیمه نامه تا در زمان بروز  خسارت  هیچ مشکلی بیمه گذاران را آزرده خاطر ننماید .


نام : نوری
تاریخ درج :  ۲۶ خرداد ۱۳۹۳
با سلام بنده نمایند بیمه عمر هستم و تاکنون نتوانسته ام بازاریا ب جذب کتم. لطفا راهنمایی فرمایید چگونه جذب نمایم و چه متنی را جهت اگهی بنویسم با تشکر

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

کافه پلی تحلیل بازی بازی پلی استیشن سینما فیلم خارجی فیلم ایرانی