پوشش بیمه ای دو حادثه تلخ راه آهن و انفجار تروریستی در عراق

پوشش بیمه ای دو حادثه تلخ راه آهن و انفجار تروریستی در عراق

 

رئیس کل بیمه مرکزی جزئیات بیمه مسئولیت فوت شدگان حادثه قطار را تشریح کرد

رئیس کل بیمه مرکزی تاکید کرد : بیمه مسئولیت فوت شدگان حادثه قطار دیه کامل و معادل ۱۹۳ میلیون تومان است و مصدومین نیز مشمول بیمه هزینه پزشکی تا سقف ۵۰ میلیون تومان می باشند.

به گزارش ریسک نیوز،عبدالناصر همتی، ضمن ابراز تأسف از کشته شدن جمعي از هموطنانمان در حوادث دلخراش اخیر، این ضایعه دردناک را تسليت گفت و از پيگيري پرداخت بموقع ديه جانباختگان و مصدومان خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، دکتر همتی با اشاره به شهادت زائران کربلای حسینی و کشته و مصدوم شدن تعدادی از هموطنان عزیز در حادثه قطار سمنان گفت: این حوادث غم بزرگی برای ملت ایران برجای گذاشت.
 وی افزود: صنعت بیمه برای حمایت از این آسیب دیدگان آمادگی خود را اعلام کرده و امیدوارم شرکت بیمه دانا بیمه گر زوار کربلا و بیمه پارسیان بیمه گر راه آهن در حادثه قطار سمنان همچون گذشته، در کمترین زمان ممکن نحوه پرداخت خسارت را بررسی نموده تا با انجام وظيفه به موقع بتوانيم مرهمي كوچك بر درد و رنج خانواده هاي اين عزيزان باشيم.
دکتر همتی اضافه کرد: بیمه غرامت فوت شهدای حادثه کربلا و نیز بیمه مسئولیت فوت شدگان حادثه قطار هر دو دیه کامل و معادل ۱۹۳ میلیون تومان است و مصدومین  هر دو حادثه نیز مشمول بیمه هزینه پزشکی تا سقف ۵۰ میلیون تومان می باشند.

 

پوشش بیمه ای دو حادثه تلخ راه آهن و انفجار تروریستی در عراق

مدیرعامل بیمه دانا خبر داد:
پرداخت غرامت فوت ۱۹۳ میلیون تومانی به بازماندگان شهدا / پرداخت هزینه درمانی مصدومان تا بهبودی کامل

بیژن صادق:
تیم بیمه دانا در بیمارستان‌های عراق مشغول حل و فصل امور مصدومان حادثه انفجار حله برای طی کردن روند درمانی مناسب هستند و در صورت لزوم با آمبولانس هوایی به وطن اعزام خواهند شد و تا پایان اتمام مراحل درمانی کلیه‌ی هزینه‌ها تحت پوشش بیمه دانا خواهد بود.
بیمه دانا غرامت فوت حادثه را برای ایام اربعین حسینی ۱۹۳ میلیون تومان تعیین و در حال پرداخت است.
این در حالی‌ست که این رقم برای ایام حج و اربعین سال‌های گذشته حدود یک چهارم بوده است.
در سال جاری بیش از ۱٫۵ میلیون نفر از زائران اربعین حسینی، تحت پوشش بیمه دانا قرار گرفتند و بقیه یا از شرکت‌های دیگر اقدام به تهیه بیمه‌نامه کردند یا فاقد بیمه‌نامه بوده‌اند.
رقم حق بیمه معادل ۱۸ هزار و ۸۰۰ تومان بود که پوشش هزینه‌های درمانی و غرامت فوت فوت‌شدگان حوادث و عادی را پوشش می‌داد.

 

پوشش بیمه ای دو حادثه تلخ راه آهن و انفجار تروریستی در عراق

 

بیمه ایران به زایران اربعین یک میلیارد تومان خسارت پرداخت کرد

مدیر اتومبیل بیمه ایران گفت: در ایام اربعین در مجموع ۹۵۲ میلیون تومان خسارت به زائران پرداخت شد.

به گزارش ریسک نیوز،مدیر اتومبیل بیمه ایران گفت: در ایام اربعین در مجموع ۹۵۲ میلیون تومان خسارت به زائران پرداخت شد.

بیمه ایران به زایران اربعین حدود یک میلیارد تومان خسارت پرداخت کرد
 
به گزارش روابط عمومی بیمه ایران ، عباس فراشیانی با اعلام این مطلب افزود: دراین ایام علاوه بر اعزام ۱۶ تیم پرداخت خسارت سیار ، شعب بیمه ایران در استانهای همدان، ایلام، کرمانشاه و خوزستان در آماده باش کامل بودند تا به زائران اربعین حسینی خدمات رسانی کامل انجام شود.

وی گفت: در مجموع در این ایام ۴۳۴ مورد اعلام خسارت مالی شد که تیمهای پرداخت خسارت بیمه ایران با قابلیت اختیار نامحدود در برآورد و پرداخت خسارت همچنین پرداخت الکترونیکی در صحنه تصادف به زیان دیده، ۹۵۲ میلیون تومان به خسارت دیدگان پرداخت کردند.
بگفته فراشیانی ۲۶ مورد نیز پس از اعلام خسارت و بررسی ازجانب کارشناسان بدلیل آنکه خسارت جزئی بود و مقصر نخواست تخفیفاتش از بین برود بصورت نقدی ازجانب مقصر به زیان دیده پرداخت شد.
مدیر بیمه اتومبیل بیمه ایران افزود: در همین مدت ۱۳۲ مورد اعلام خسارت داشتیم که مقصر ، بیمه نامه سایر بیمه گرها را داشت و کارشناسان ما با حضور در صحنه تصادف به راهنمایی و مشاوره پرداختند.
وی گفت: امسال خسارات مالی نسبت به سالهای قبل افزایش یافت و خسارت جرحی ۶ مورد در مهران و ۳ مورد در چذابه و شلمچه گزارش شد که به آنها نیز رسیدگی شد

پوشش بیمه ای دو حادثه تلخ راه آهن و انفجار تروریستی در عراق

منبع: ریسک نیوز

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

کافه پلی تحلیل بازی بازی پلی استیشن سینما فیلم خارجی فیلم ایرانی